Mamy nowych selekcjonerów
Po trwającym  ponad miesiąc szkoleniu, 38 kandydatów na selekcjonera samców zwierzyny płowej przystąpiło do egzaminu końcowego. Odbył się on 10 października br. w sali Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Wśród zdających było czterech naszych kolegów: Kamil Downarowicz, Michał Ewiak, Karol Chmielewski oraz Łukasz Pskiet. W Komisji Egzaminacyjnej zasiadł nasz kolega Andrzej Czapliński.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Kalendarz myśliwski
Polski Związek Łowiecki - kalendarz polowań. Stan prawny na 16.03.2005
Statut PZŁ
Uchwała XXI Krajowego Zjazdu Delegatów PZŁ z dnia 2 lipca 2005 w sprawie uchwalenia Statutu Polskiego Związku Łowieckiego
Medalowe oręże dzicze naszych kolegów Drukuj
Czwartek, 02 Grudzień 2010 12:44

Pisaliśmy już o dziczych "szafach" naszych kolegów Piotra Juchno i Zdzisława Chmielewskiego. Dzisiaj miło nam "donieść", że oręże pozyskanych dzików zostały wycenione w punktacji CIC przez Komisję wyceny trofeów medalowych w Zarządzie Okręgowym PZŁ w Elblągu. Dzik - odyniec strzelony przez kol. Piotra Juchno o wadze w skupie 186 kg, został wyceniony na 122,80 pkt CIC i otrzymał złoty medal. Jest to pierwszy złoty medal w naszym kole przyznany za oręż dzika.

Oręż złotomedalowego odyńca kol. Piotra Juchno

Drugi z naszych kolegów, Zdzisław Chmielewski, przedstawił do oceny oręż dzika - odyńca o wadze 152 kg, którego strzelił u nas w 2010 r. Oręż uzyskał 111,8 pkt CIC i otrzymał brązowy medal.

(oręż brązowomedalowego dzika pozyskany u nas przez kol. Z. Chmielewskiego)

Niejako przy okazji kol. Zdzisław przedstawił do wyceny oręż swojego pierwszego odyńca, którego strzelił w 2008 r. na terenie WKŁ. "Żubr" w Elblągu. Okazało się, że uzyskał on 112,2 pkt CIC  i to jest także brązowy medal.

(brązowomedalowy odeniec z "Żubra" kol. Z. Chmielewskiego)

Gratulujemy kolegom medali CIC. Podejrzewamy, że w domach kolegów są także medalowe trofea łowieckie. Może czas je przedstawiać do wyceny i cieszyć się dodatkowym medalem przy pięknym trofeum.

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS