Komunikat Zarządu Koła z dnia 14 lipca 2015

Szanowna Koleżanko, Szanowni Koledzy !!!

Zarząd Koła informuje, że:

1. Protokoły za pobraną zwierzynę i kwoty do zapłaty za nią w sezonach 2013/2014 oraz 2014/2015 znajdują się u skarbnika koła. Koledzy, którzy pobrali zwierzynę na własny użytek powinni skontaktować się ze skarbnikiem i dokonać wpłat wyłącznie przelewem na konto koła.

2. Przypominamy o wpłacie składek na koło za 2015 rok. Wpłat należy dokonywać przelewem (240 zł) na konto koła. Do tej pory składki zapłaciło tylko 15 kolegów.

3. Przypominamy o zdawaniu tuszek upolowanych lisów do badania. Tuszki zdajemy do weterynarza p. J. Krafta w Starym Dzierzgoniu zapakowane w worek foliowy.

4. Przypominamy że, można odpracować dniówki przy korowaniu żerdzi u kol. podłowczego.

5. Dnia 15 sierpnia 2015 r. w Kniejówce odbędzie się szkolenie z przepisów bezpieczeństwa na polowaniu.  Początek godz. 14:00. Po szkoleniu, dla chętnych, odbędzie się polowanie na kaczki.

Darz Bór !!!

Zarząd Koła

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Nasza Pani Ela odchodzi na emeryturę Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 29 Październik 2018 11:37

Nasza Pani Ela z Zarządu Okręgowego PZŁ w Elblągu, po czterdziestu latach pracy, odchodzi na zasłużoną  emeryturę. Dla nas wszystkich miała miły uśmiech i cierpliwość.Odchodzi na emeryturę w pełni sił witalnych, chyba jak wielu z nas nieakceptująca zmian w łowiectwie.

 
Elżbieta Poleszuk rozpoczęła pracę 15 maja 1978 r. w ówczesnym  Zarządzie Wojewódzkim w Elblągu, który mieścił się wtedy przy ul Łączności 3, a łowczym wojewódzkim był wtedy kol. Roman Lewiński. Była ostoją Zarządu Wojewódzkiego, potem Zarządu Okręgowego  PZŁ za kolejnych łowczych: Zygmunta Rozmiarka i Więńczysława Tylkowskiego. Zakończyła na obecnym Andrzeju Rybickim. Mogłaby jeszcze długo pracować służąc wiedzą myśliwym. Niestety podjęła decyzję o odejściu i trzeba ją uszanować. W naszym imieniu pożegnał ją kol. Andrzej Czapliński w towarzystwie kolegów ze "starego" Zarządu Okręgowego: Zbigniewa Trzaski i Mariana Przybyła oraz prezesa EORŁ kol. Jana Kantypowicza i byłego łowczego okręgowego kol. Wieńczysława Tylkowskiego, a także Okręgowego Rzecznika dyscyplinarnego kol. Marka Jarosza. Pożegnały ją także inne koła łowieckie.
 
 
Tak napisaliśmy w liście gratulacyjnym
 
 
      Były życzenia, łzy i wzruszenie. Uczciliśmy to lampką szampana. Droga Elu myśliwi z KŁ. "Knieja" w Starym Dzierzgoniu życzą Ci pomyślności i dla nas zawsze będziesz Naszą Elą kochaną !!!                                                                              
Zmieniony ( Poniedziałek, 29 Październik 2018 12:41 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS