Nasz sztandar na mszy za Ojczyznę
Podczas Dnia Niepodległości w kościele parafialnym w Starym Dzierzgoniu odbyła Msza św. za Ojczyznę celebrowana przez ks. Dziekana Antoniego Myjaka. Uczestniczył w niej nasz sztandar koła.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Kalendarz myśliwski
Polski Związek Łowiecki - kalendarz polowań. Stan prawny na 16.03.2005
Statut PZŁ
Uchwała XXI Krajowego Zjazdu Delegatów PZŁ z dnia 2 lipca 2005 w sprawie uchwalenia Statutu Polskiego Związku Łowieckiego
Nasza Pani Ela odchodzi na emeryturę Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 29 Październik 2018 11:37

Nasza Pani Ela z Zarządu Okręgowego PZŁ w Elblągu, po czterdziestu latach pracy, odchodzi na zasłużoną  emeryturę. Dla nas wszystkich miała miły uśmiech i cierpliwość.Odchodzi na emeryturę w pełni sił witalnych, chyba jak wielu z nas nieakceptująca zmian w łowiectwie.

 
Elżbieta Poleszuk rozpoczęła pracę 15 maja 1978 r. w ówczesnym  Zarządzie Wojewódzkim w Elblągu, który mieścił się wtedy przy ul Łączności 3, a łowczym wojewódzkim był wtedy kol. Roman Lewiński. Była ostoją Zarządu Wojewódzkiego, potem Zarządu Okręgowego  PZŁ za kolejnych łowczych: Zygmunta Rozmiarka i Więńczysława Tylkowskiego. Zakończyła na obecnym Andrzeju Rybickim. Mogłaby jeszcze długo pracować służąc wiedzą myśliwym. Niestety podjęła decyzję o odejściu i trzeba ją uszanować. W naszym imieniu pożegnał ją kol. Andrzej Czapliński w towarzystwie kolegów ze "starego" Zarządu Okręgowego: Zbigniewa Trzaski i Mariana Przybyła oraz prezesa EORŁ kol. Jana Kantypowicza i byłego łowczego okręgowego kol. Wieńczysława Tylkowskiego, a także Okręgowego Rzecznika dyscyplinarnego kol. Marka Jarosza. Pożegnały ją także inne koła łowieckie.
 
 
Tak napisaliśmy w liście gratulacyjnym
 
 
      Były życzenia, łzy i wzruszenie. Uczciliśmy to lampką szampana. Droga Elu myśliwi z KŁ. "Knieja" w Starym Dzierzgoniu życzą Ci pomyślności i dla nas zawsze będziesz Naszą Elą kochaną !!!                                                                              
Zmieniony ( Poniedziałek, 29 Październik 2018 12:41 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS