Wg harmonogramu polowań zbiorowych następne polowanie odbyliśmy 28 listopada 2015 r. Prowadził je kol. Roman Kulpa.
Byk dwunastak strzelony przez kol. A. Czaplińskiego na terenie W. K. Ł. Żubr.
Byk strzelony przez kol. Andrzeja Czaplińskiego w 1992 r. na terenie WKŁ "Żubr"
Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS