Polowanie zbiorowe 14.11.2015 r.
W sobotę, 14 listopada br. odbyliśmy polowanie w łowisku "Bajdy tor". Prowadzącym był kol. Antoni Downarowicz a honorowym gościem kapelan elbląskich myśliwych ks. Mirosław Masztalerek.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Komunikat Zarządu z 6 czerwca 2019 r. Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 06 Czerwiec 2019 18:13

Szanowni Koledzy !!!

Obchody Jubileuszu 65 lecia powstania naszego koła tuż, tuż a swoją obecność lub nieobecność zgłosiło raptem 43 myśliwych koła. Jest nas w sumie 64 myśliwych i kandydatów i pozostała 1/3 kolegów jakoś milczy. Zatem przypominamy po raz kolejny i ostatni:

Prosi się o telefoniczne potwierdzenie u kol. Antoniego Downarowicza - tel. 600 101 580, czy będziemy na obchodach ale też musimy zadzwonić jeśli na nich nie będziemy. Zarządowi potrzebna taka informacja ponieważ musimy zgłosić  ilość uczestników do przygotowania jedzenia na pierwszą i drugą część obchodów. To tylko jeden telefon - po co mamy płacić za kolegów, którzy nie będą na częściach biesiadnych Jubileuszu. Trzeba zgłoszenie zrobić natychmiast bo Zarząd jako organizator obchodów stoi w miejscu. Sprawa jest bardzo pilna.

Na obie części Jubileuszu przychodzimy w mundurach z medalami, z tym że na pierwszą część Jubileuszu Rycerze św. Huberta przypinają kordelasy a na bal myśliwski idziemy bez kordelasów. Ci koledzy, którzy nie mają jeszcze munduru ubierają się na wyjściowo a nie np. w dżinsy i tiszerty. Na pierwszą część obchodów prosimy przybyć pół godziny wcześniej tzn. o godz. 10:30.

Zarząd przypomina, że słaba jest płatność za składki na koło, za zwierzynę pobraną na użytek własny, za nieodpracowane dniówki na rzecz koła. Czas nieubłaganie leci a za zaległości finansowe Zarząd może wyciągnąć konsekwencje statutowe.

Zmieniony ( Czwartek, 06 Czerwiec 2019 18:57 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS