Nasi kandydaci zdali egzamin łowiecki

Z przyjemnością informujemy że, nasi Kandydaci koledzy: Dariusz Rybiński i Piotr Wiśniewski pomyślnie zdali egzamin łowiecki. Egzamin zdali bardzo dobrze i nie mieli żadnych problemów z rozwiązaniem testu pisemnego, zdaniem egzaminu strzeleckiego i zdaniem egzaminu ustnego.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Komunikat Zarządu z dnia 28 października 2019 r. Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 28 Październik 2019 18:01

Szanowna Koleżanko, Szanowni Koledzy !!!

Zarząd koła przedstawia informacje zawarte w komunikacie do wiadomości i stosowania:

1. Począwszy od polowania zbiorowego dnia 9 listopada 2019 r. wprowadza się obowiązkowe zgłaszanie u prowadzącego polowanie, do środy poprzedzającej sobotnie polowanie, swego uczestnictwa  w najbliższym polowaniu zbiorowym. Nakaz obowiązuje w związku z kosztami  przygotowywania posiłku na polowanie. Posiłki przygotowuje się na około 30 osób a na polowania zbiorowe przyjeżdża 8 myśliwych. Niepotrzebnie generujemy koszty. Przypominamy też kolegom, że członkowie koła mają obowiązek realizować plany łowieckie poprzez uczestnictwo w polowaniach.
2.  Zarząd koła przypomina, że zgodnie z harmonogramem polowań zbiorowych w sobotę 2 listopada 2019 r. odbędzie się polowanie hubertowskie.
3. Zarząd koła przypomina, że dnia 3 listopada 2019 r., w kościele parafialnym w Starym Dzierzgoniu o godz. 8:00 odbędzie się msza hubertowska w intencji myśliwych z KŁ. "Knieja" w Starym Dzierzgoniu. Obecność myśliwych w mundurach galowych obowiązkowa.
4.  Po raz ostatni przypominamy, że 17 myśliwych zalega z opłaceniem składki na koło za 2019 r. Termin minął 30 września bieżącego roku. Trzech kolegów zalega z opłatą za zwierzynę pobraną na użytek własny a dwóch kolegów zalega za nieodpracowane dniówki na rzecz koła. Wszystkie zaległe opłaty należy wpłacać przelewem na konto koła natychmiast. Jest to ostatnie ponaglenie, potem zostaną wysłane polecenia zapłaty.
5. Informujemy, że wykonano narzucony nam plan odstrzałów sanitarnych. Do wykonania mamy jeszcze plan polowań wyznaczony nam przez Nadleśnictwo.
 
Zarząd koła

 

Zmieniony ( Poniedziałek, 28 Październik 2019 18:39 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS