Polowanie wigilijne 2015 r.
Nasze Polowanie Wigilijne tradycyjnie odbywa się w dzień Wigilii i przyjeżdżają na nie myśliwi kochający i szanujący tradycje łowieckie. Zwyczajowo prowadzi je łowczy nasz kochany - kol. Marian Maślanka. Tego roku na zbiórce stawiło się 16 myśliwych, wśród których był sygnalista kol. Paweł Baurycza, 6 naganiaczy, wśród których było 5 stażystów. Były cztery pieski: posokowiec bawarski kol. Zenona Kota, wachtelhund kol. Macieja Baurycza, gończy polski kol. Grzegorza Łepek i trzymiesięczny "Amir" jagdterier kol. Mariana Maślanka.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Posokowiec Bawarski kol. Przemysława Sinko wygrał Regionalną Ocenę Posokowców w Gdańsku Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 13 Maj 2019 11:05

Regionalna Ocena Posokowców odbyła się 12 maja 2019 r. w miejscowości Leśny Gaj koło Zblewa. Organizatorem był Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego  w Gdańsku.

 
 
 
Po raz pierwszy udział w takim konkursie wziął udział posokowiec bawarski kol. Przemysława Sinko, Bajkał Echo Kniei, prowadzony przez swojego trenera kol. Krzysztofa Patalona. 
 
 
Bajkał ze swoim trenerem kol. Krzysztofem Patalonem
 
 
 
 
 
 
W stawce ocenianych psów pupil kol. Przemka Sinko zajął pierwsze miejsce i jest to pierwszy sukces bardzo dobrze zapowiadającego się pieska. Sukces ten, zdaniem kol. Krzysztofa Patalona, jest dowodem na to, że psy pracujące w naturalnych warunkach też mogą wygrywać konkursy.
 
 
 
 
Bajkał to pierwszy pies w naszym kole, który wziął udział w konkursie kynologicznym, posiada rodowód i niech to będzie zaczątkiem sukcesów innych piesków naszych myśliwych. Gratulujemy właścicielowi i trenerowi a Bajkał zasłużył na porządną ... "kość".
 
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS