Kol. Kamil Downarowicz ożenił się
Miło nam donieść, że nasz kolega Kamil Downarowicz zmienił stan cywilny. Upolował sobie żonę a właściwie wpadł w zastawione przez nią sidła. Jego wybranką jest urocza Sylwia Stefaniak. Ślub, który odbył się 1 sierpnia 2015 r. w kościele parafialnym p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego w Starym Dzierzgoniu, obfitował w wiele elementów łowieckich.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Nadleśniczy z Susza odszedł na emeryturę Drukuj
Sobota, 14 Kwiecień 2012 14:06

W piatek 13 kwietnia, podczas uroczystej kolacji wydanej przez Nadleśnictwo Susz, pożegnaliśmy odchodzącego na emeryturę nadleśniczego kol. Michała Juchniewicza.

W uroczystości uczestniczyła delegacja naszego koła: kol. Roman Kulpa - prezes i kol. Andrzej Czapliński - sekretarz. Obecni też byli inni nasi koledzy - leśnicy: Marian Maślanka i Przemysław Kulpa. Na uroczystą kolecję przybyli pracownicy Nadleśnictwa, wszyscy leśniczowie i podleśniczowie, zaproszeni goście, wśród których był Senator RP Leszek Czarnobaj oraz przyjaciele kol. Michała.

Następca na stanowisku nadleśniczego mgr inż. Jacek Karczewski przedstawił postać Michała Juchniewicza w bardzo ciepły sposób. Kol. Michał otrzymał mnóstwo kwiatów i upominków od byłych współpracowników i przyjaciół.

Zarząd Okręgowy PZŁ w Elblągu uhonorował Michała Juchniewicza Medalem "Za Zasługi dla Elbląskiego Okręgu PZŁ". Medal wręczyli: członek Elbląskiej Okręgowej Rady Łowieckiej kol. Roman Kulpa i przewodniczący Komisji Kultury EORŁ kol. Andrzej Czapliński.

Kol. Michał Juchniewicz jako nadleśniczy współpracował z naszym kołem i trzeba zaznaczyć, że była to dobra współpraca. Przyjaciel myśliwych, sam doskonały myśliwy, wielokrotnie gościł w naszych łowiskach. Chcieliśmy mu podziękować za te lata współpracy i Zarząd Koła będący Kapitułą naszego medalu przyznał kol. Michałowi Złoty Medal "Zasłużony dla KŁ. "Knieja". Aktu dekoracji dokonał prezes naszego Koła kol. Roman Kulpa, a także łowczy kol. Marian Maślanka i sekretarz kol. Andrzej Czapliński. Ponadto od wszystkich myśliwych naszego Koła,  kol. Michał Juchniewicz otrzymał "Honorowy Kordelas Myśliwski".

Wzruszony celebrant wspominał swoje 45 lat pracy w Nadleśnictwie Susz, dziękował za pamięć i łezka w oku mu się zakręciła. Sto Lat kolego Michale, dużo zdrowia i zapraszamy w nasze łowiska. Mam przecież teraz więcej czasu.

Zmieniony ( Sobota, 14 Kwiecień 2012 14:12 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS