Wycena wieńców byków jelenia szlachetnego

W siedzibie KŁ. "Cyranka w Sztumie, w miniony piątek, odbyła się wycena wieńców jelenia szlachetnego i łopat daniela pozyskanych w bieżącym sezonie łowieckim. Nasze koło przedstawiło do wyceny 9 wieńców.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Kol. Kamil Downarowicz ożenił się Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 02 Sierpień 2015 08:11
Miło nam donieść, że nasz kolega Kamil Downarowicz zmienił stan cywilny. Upolował sobie żonę a właściwie wpadł w zastawione przez nią sidła. Jego wybranką jest urocza Sylwia Stefaniak. Ślub, który odbył się 1 sierpnia 2015 r. w kościele parafialnym p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego w Starym Dzierzgoniu, obfitował w wiele elementów łowieckich.
Przede wszystkim  uczestniczył w nim nasz poczet sztandarowy, który adorował Młodą Parę podczas mszy świętej, koncelebrowanej przez ks. dziekana Antoniego Myjaka. Poczet stanowili: kol. Wojciech Puton, kol. Waldemar Ciosek oraz kol. Mariusz Kuba. Ponadto w ślubie uczestniczyła delegacja myśliwych z koła: kol. Aleksander Dyląg, kol. Andrzej Czapliński, kol. Marian Piecek i kol. Dariusz Rybiński.
 
 
 
 
 
Sylwia Stefaniak i kol. Kamil Downarowicz
 
 
 
 
 
Ślub był piękną uroczystością. Kościół był wypełniony po brzegi. Po jego zakończeniu delegacja myśliwych, przy dźwiękach sygnałów myśliwskich granych przez kol. Janusza Bojarczuka, złożyła nowożeńcom życzenia i upominek od Zarządu i myśliwych KŁ. "Knieja".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Młodej Parze życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia. Wierzymy, że z tego związku narodzą się przyszli myśliwi naszego koła. Niech ich wspiera nasz Patron św. Hubert i otacza łaskami wszelakimi. Darz Bór !!!
 

Zmieniony ( Niedziela, 02 Sierpień 2015 08:53 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS