Myśliwi z Norwegii na polowaniu komercyjnym
Po roku przerwy gościliśmy w naszych łowiskach myśliwych z Norwegii na polowaniu komercyjnym, na rogacze. Dewizowcy w sumie strzelili 11 słabych rogaczy. Ich wycena, wspólna z WKŁ. "Żubr" z Elbląga, odbyła się w Budziszu, w miejscu zakwaterowania Norwegów. Podprowadzającymi byli koledzy: Piotr Juchno i Andrzej Nędzi.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Nasz sztandar na mszy za Ojczyznę Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 16 Listopad 2015 20:36
Podczas Dnia Niepodległości w kościele parafialnym w Starym Dzierzgoniu odbyła Msza św. za Ojczyznę celebrowana przez ks. Dziekana Antoniego Myjaka. Uczestniczył w niej nasz sztandar koła.
 
Od lewej, koledzy: Mariusz Kuba, Wojciech Puton i Waldek Tersa
 
 
Pierwszy z lewej kol. Marian Piecek
 
 
Wprowadzenie pocztów sztandarowych do świątyni
 
 
 
 
 
 
 
Po Mszy przemaszerowano do Gminnego Centrum Kulturalno - Bibliotecznego na Akademię.
 
 
 

 
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS