Komunikat Zarz─ůdu Ko┼éa z dnia 14 lipca 2015

Szanowna Kole┼╝anko, Szanowni Koledzy !!!

Zarz─ůd Ko┼éa informuje, ┼╝e:

1. Protoko┼éy za pobran─ů zwierzyn─Ö i kwoty do zap┼éaty za ni─ů w sezonach 2013/2014 oraz 2014/2015 znajduj─ů si─Ö u skarbnika ko┼éa. Koledzy, kt├│rzy pobrali zwierzyn─Ö na w┼éasny u┼╝ytek powinni skontaktowa─ç si─Ö ze skarbnikiem i dokona─ç wp┼éat wy┼é─ůcznie przelewem na konto ko┼éa.

2. Przypominamy o wpłacie składek na koło za 2015 rok. Wpłat należy dokonywać przelewem (240 zł) na konto koła. Do tej pory składki zapłaciło tylko 15 kolegów.

3. Przypominamy o zdawaniu tuszek upolowanych lis├│w do badania. Tuszki zdajemy do weterynarza p. J. Krafta w Starym Dzierzgoniu zapakowane w worek foliowy.

4. Przypominamy że, można odpracować dniówki przy korowaniu żerdzi u kol. podłowczego.

5. Dnia 15 sierpnia 2015 r. w Kniej├│wce odb─Ödzie si─Ö szkolenie z przepis├│w bezpiecze┼ästwa na polowaniu.┬á Pocz─ůtek godz. 14:00. Po szkoleniu, dla ch─Ötnych, odb─Ödzie si─Ö polowanie na kaczki.

Darz B├│r !!!

Zarz─ůd Ko┼éa

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja ksi─ů┼╝ki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czapli┼äskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwa┼éa XXIV Krajowego Zjazdu Delegat├│w Polskiego Zwi─ůzku ┼üowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Szkolenie dla prowadz─ůcych polowania zbiorowe Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Środa, 25 Wrzesień 2019 10:48
Zarz─ůd ko┼éa informuje, ┼╝e podczas posiedzenia Zarz─ůdu dnia 2 pa┼║dziernika 2019 r. (┼Ťroda) odb─Ödzie si─Ö szkolenie dla prowadz─ůcych polowania zbiorowe w sezonie ┼éowieckim 2019 - 2020. W zwi─ůzku z powy┼╝szym zapraszamy prowadz─ůcy polowanie na godz. 16:00 do Pud┼éowca. Obecno┼Ť─ç prowadz─ůcych obowi─ůzkowa tj. koleg├│w: Marian Ma┼Ťlanka, Marcin Ma┼Ťlanka, Roman Kulpa, Marian Piecek, Andrzej Piecek, Wojciech Puton, Jacek Orlikowski, Zenon Kot, Przemys┼éaw Sinko, Mariusz Kuba, Antoni Downarowicz oraz Grzegorz ┼üepek.
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzi─Öki Joomla! Valid CSS