Polowanie zbiorowe 21.11.2015 r.
W sobotę, 21 listopada br., na kolejne polowanie zbiorowe stawiło się 25 myśliwych, 6 naganiaczy, wśród których było czterech kandydatów łowieckich i dwa psy: gończy polski i posokowiec bawarski. Gościem był kapelan elbląskich myśliwych ks. Mirosław Masztalerek a polowanie prowadził podłowczy kol. Marian Piecek.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
XXXIV Okręgowe Mistrzostwa Polskiego Związku Łowieckiego w Strzelaniach Myśliwskich Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 14 Wrzesień 2020 11:32
W sobotę, 12 września 2020 r., na strzelnicy myśliwskiej w Gołąbkach k. Pasłęka odbyły się XXXIV Okręgowe Mistrzostwa Polskiego Związku Łowieckiego w Strzelaniach Myśliwskich. Jak co roku wystawiliśmy w klasie powszechnej reprezentację naszego koła w składzie koledzy: Przemysław Kulpa, Jacek Paluch oraz Wojciech Trzaska. Sędzią na stanowisku strzeleckim był nasz podłowczy kol. Marian Piecek.
 
 
Nasza drużyna. Od lewej: kol. Przemysław Kulpa, kol. Wojciech Trzaska oraz kol. Jacek Paluch
 
 
 
Wyniki naszych kolegów
 
 
Kol. Marian Piecek z kierownikiem Zespołu Sygnalistów Myśliwskich "B&B" kol. Januszem Bojarczukiem
 
 
Drużyna zajęła 10 miejsce na 15 startujących. Nie znamy jeszcze indywidualnych miejsc naszych zawodników ale najlepiej wypadł kol. Wojtek Trzaska uzyskując 380/500 pkt.  Ważne jednak, że uczestniczyliśmy jako koło w XXXIV Okręgowych Mistrzostwach Polskiego Związku Łowieckiego w Strzelaniach Myśliwskich. Darz Bór !!!
 
 
 
Jak zwykle pośród sędziów stanowiskowych rozlosowano cztery nagrody. Szczęście uśmiechnęło się tym razem do naszego sędziego kol. Mariana, który wylosował skórzany portfel z logo PZŁ. Gratulujemy.
 
Fotografie: kol. Marian Piecek
Zmieniony ( Czwartek, 17 Wrzesień 2020 14:14 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS