Kol. Kamil Downarowicz ożenił się
Miło nam donieść, że nasz kolega Kamil Downarowicz zmienił stan cywilny. Upolował sobie żonę a właściwie wpadł w zastawione przez nią sidła. Jego wybranką jest urocza Sylwia Stefaniak. Ślub, który odbył się 1 sierpnia 2015 r. w kościele parafialnym p.w. Wniebowstąpienia Pańskiego w Starym Dzierzgoniu, obfitował w wiele elementów łowieckich.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Łowczy krajowy odwołany Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 20 Styczeń 2024 10:32
Informujemy że, Ministerstwo Klimatu i Środowiska odwołało wczoraj, tzn. 19 stycznia 2024 r., Pawła Lisiaka z funkcji łowczego krajowego. Przez cztery lata nic nie zrobił dla myśliwych. Toczył swoje prywatne wojenki. Między innymi całkowicie unicestwił współpracę PZŁ ze Związkiem Kynologicznym w Polsce.
 
Nie ma wątpliwości, że był to najgorszy łowczy krajowy w 100-letniej historii Polskiego Związku Łowieckiego. Minister Mikołaj Dorożała zdradził, że następca Pawła Lisiaka zostanie wyłoniony w drodze konkursu. Czekamy na dalsze odwołania szczególnie Ewy Kaski. W maju 2000 roku w skład ZG PZŁ została powołana przez Michała Wosia pani prokurator Ewa Kraska. Ta nominacja od samego początku była wątpliwa pod względem prawnym. Zgodnie z ustawą o prokuraturze czynny zawodowo prokurator nie może zasiadać w organach spółek, firm, czy organizacji, które prowadzą działalność gospodarczą. Nie jest tajemnicą, że pani Ewa Kraska była najważniejszą osobą w Zarządzie Głównym PZŁ i podejmowała większość decyzji. To był bardzo mroczny okres w historii związku, który powinien być dogłębnie zbadany przez Komisję Nadzoru i Kontroli Naczelnej Rady Łowieckiej.
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS