Polowanie Hubertowskie 2015 r.

Dwa dni trwały Hubertowiny w naszym kole. W sobotę 7 listopada polowaliśmy podczas Polowania Hubertowskiego a w niedzielę 8 listopada uczestniczyliśmy we Mszy św. Hubertowskiej.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Zbiórka fantów na licytację "Dla Stasia" Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Wtorek, 21 Maj 2024 14:37

Na stronie Anioły Stasia w Gminie Stary Dzierzgoń są prowadzone licytacje na rzecz chłopca o imieniu Staś.  Miło nam poinformować, że nasz myśliwy i zarazem Wójt Gminy Stary Dzierzgoń kol. Wojciech Puton przekazał na ten szczytny cel oryginalną koszulkę Lechii Gdańsk wraz z podpisami zawodników - link do licytacji  https://www.facebook.com/share/p/dy7ua9JpzKr59qZX/. Bardzo prosimy o dołączenie się do tej akcji pomocy Stasiowi i jego rodzinie w podniesieniu z dołka finansowego. Można robić dobrowolne wpłaty pod linkiem https://www.facebook.com/share/p/dSxuBNTSNydzXALQ/.

Staś to siedmioletni mieszkaniec Nowego Folwarku mający wadę serca - "skrajną postać tetralogii Fallota z odaortalnym krążeniem obocznym". Środki pozyskane ze zbiórki zostaną przekazane na leczenie chłopca. Zbiórkę fantów koordynuje mieszkanka gminy Pani Agnieszka Rokicka - Antkiewicz.
 
 
 
To właśnie na jej ręce wójt Gminy Stary Dzierzgoń i nasz myśliwy kol. Wojciech Puton przekazał na licytację, w grupie Anioły Stasia, oryginalną koszulkę Lechii Gdańsk wraz z podpisami zawodników.  W razie chęci pomocy lub uzyskania informacji można się kontaktować z Panią Agnieszką Rokicką - Antkiewicz poprzez Facebooka lub na numer telefonu 724 366 233. Do licytacji przyjmowane są każde fanty. Darz Bór.
 
Zmieniony ( Wtorek, 21 Maj 2024 16:51 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS