Nasz kolega polował na Alasce

Mowa tutaj o kol. Piotrze Juchno, który we wrześniu wybrał się na Alaskę. Spędził tam osiem dni na polowaniu, nie wliczając w to przelotów. Ale po kolei. Samolot wystartował z Gdańska, potem przesiadki we Frankfurcie W Niemczech, Seatle w USA i Anchorage na Alasce. Dalej małym samolocikiem do King Salmon - małej osady a stamtąd do bazy myśliwskiej.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Ankieta wśród myśliwych - Wydział Rolnictwa i Leśnictwa UWM w Olsztynie Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 27 Czerwiec 2022 15:50

Prosimy kolegów o wypełnienie poniższej ankiety - Zarząd koła.

Szanowni Państwo,

zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w poniżej przesłanym kwestionariuszu badawczym.
Spośród ponad 2500 kół łowieckich działających w Polsce, została wylosowana reprezentatywna próba 333 kół, a wśród nich Państwa Koło Łowieckie.
Jest to pierwsze reprezentatywne badanie wśród polskich myśliwych dotyczące ASF-u, a także działań na rzecz budowania wizerunku łowiectwa, w którym to Państwo, jako osoby polujące, macie okazję wyrazić swoją opinię na temat depopulacji dzików w Polsce uwarunkowanej szerzącym się ASF-em oraz działań budujących wizerunek myśliwych.

Państwa zdanie jest dla nas niezwykle ważne i cenne, tylko od Państwa jesteśmy w stanie się dowiedzieć, co uważają polscy myśliwi.

Dlatego zwracam się do zarządu Państwa Koła z prośbą o przekazanie tego maila wszystkim członkom Państwa Koła Łowieckiego.

Formularz badawczy zawiera pytania dotyczące udziału polskich myśliwych w zwalczaniu Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) oraz sposobu organizacji walki z ASF na terenie Polski, a także kwestii dotyczących działań na rzecz budowania wizerunku polskich myśliwych.

Ankieta jest przeprowadzana wśród reprezentatywnej grupy polskich myśliwych w ramach badań naukowych prowadzonych przez zespół badaczy z Katedry Leśnictwa i Ekologii Lasu Wydziału Rolnictwa i Leśnictwa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.
 
Badanie jest dobrowolne i anonimowe, a jego wyniki zostaną wykorzystane wyłącznie w celach naukowo-dydaktycznych.
Czas wypełniania ankiety nie powinien przekroczyć 10 minut.

Link do ankiety: https://forms.gle/9Tejg9tn89f7sxUf6

Bardzo Państwa proszę o wypełnienie ankiety do dnia 15.07.2022 r.

W przypadku pytań bądź wątpliwości w dowolnym miejscu możecie Państwo przerwać badanie i skontaktować się z koordynującą badania dr inż. Małgorzatą Krokowską–Paluszak dostępną pod nr tel. 609-94-66-91, bądź mailem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Z góry bardzo dziękuję za pomoc i wzięcie udziału w badaniu.

Darz bór,

dr inż. Małgorzata Krokowska-Paluszak

 
Zmieniony ( Poniedziałek, 27 Czerwiec 2022 16:06 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS