Polowanie Sylwestrowe 2015 r
Na ostatnie w 2015 r. polowanie, Polowanie Sylwestrowe dn. 31 grudnia 2015 r., stawiło się 25 myśliwych, 6 naganiaczy i cztery pieski. Polowanie Sylwestrowe, po raz kolejny, prowadził kol. Grzegorz Łepek. W ostatnich latach na Polowaniach Sylwestrowych mieliśmy niezłe pokoty. Liczyliśmy, że i w tym roku stanie się zadość tej tradycji.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Silna grupa remontowo - budowlana Drukuj
Czwartek, 06 Listopad 2008 14:38

Przed sezonem polowań zbiorowych, w dalszym ciągu, trwają prace gospodarcze w łowisku. Grupa kolegów, która tak dzielnie i zgodnie pracowała wcześniej przy odbudowie paśnika i buchtowiska w łowisku Ostrogi, tym razem postanowiła wykonać nowe zwyżki - drabiny w obwodzie nr 239.

Kolega Andrzej Piecek

Po przewiezieniu materiału rozpoczęła się pierwsza budowa zwyżki w łowisku "Na zrębie". Praca szybko się posuwała, każdy wiedział co ma robić.

Kol. Grzesiu Łepek

Koledzy: Jacek Orlikowski i Marian Chamerski

Nowa zwyżka

Następną drabinę wybudowano w łowisku "Glanda - Węglarnia". W ten oto sposób łowisko wzbogaciło się o nowe miejsca do zasiadki, które będą służyć wszystkim myśliwym koła.

Gabryś Ewiak (tyłem) w swoim życiu postawił już wiele drabin

Trzeba pogratulować kolegom z tej grupy "remontowo - budowlanej" i podziękować za odpowiedź na zorganizowane przez zarząd koła zbiorowe wyjazdy w łowisko. Niech inni koledzy biorą z nich przykład. Łowiectwo bowiem to nie tylko polowania, a fotografie stanowią dowód kto w kole pracuje i widać go nie tylko przy kotle z jedzeniem.

Kol. Marian Chamerski sprawdza wytrzymałość nowej drabiny

Wspomniani koledzy, jeszcze tego samego dnia, prześwietlili ambonę w łowisku "Gębusia". Dzień był piękny i praca w dobrym towarzystwie szybko i sprawnie przebiegła.

Skład grupy: P. Kulczyński, Z. Chmielewski, M. Chamerski, P. Łepek, J. Orlikowski, G. Ewiak, A. Piecek oraz wykonujacy fotografię G. Łepek. Byli też dwaj synowie naszych kolegów - brawo!

Zmieniony ( Piątek, 13 Listopad 2009 19:08 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS