Polowanie zbiorowe 21.11.2015 r.
W sobotę, 21 listopada br., na kolejne polowanie zbiorowe stawiło się 25 myśliwych, 6 naganiaczy, wśród których było czterech kandydatów łowieckich i dwa psy: gończy polski i posokowiec bawarski. Gościem był kapelan elbląskich myśliwych ks. Mirosław Masztalerek a polowanie prowadził podłowczy kol. Marian Piecek.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Kol. Józef Pawlak odszedł z naszego koła Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Środa, 05 Kwiecień 2017 10:06
Zarząd Koła informuje, ze nasz długoletni członek kol. Józef Pawlak poprosił o skreślenie z listy członków koła z powodu złego stanu zdrowia. Przypominamy, że kol. Józef Pawlak był w naszym kole 51 lat.
Dziękujemy kol. Józefie za lata wspólnych polowań. W swojej łowieckiej karierze kol. Józef Pawlak był przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Koła (1993 - 2000) a potem jej członkiem (2000 - 2010). Odznaczony Brązowym i Srebrnym Medalem Zasługi Łowieckiej, Złotym Medalem "Zasłużony dla KŁ. "Knieja", odznaką 50 - lecia członkostwa w PZŁ, Medalem Za Zasługi dla Elbląskiego Okręgu PZŁ. Kol. Józef Pawlak to Rycerz św. Huberta i posiadacz Honorowego Kordelasa KŁ. "Knieja".
Dziękujemy za lata wspólnych polowań i pracy na rzecz rozwoju naszego koła. Jesteś mile wdziany w naszym kole i zawsze będziesz honorowym gościem. Życzymy Ci dużo zdrowia i pogody ducha. Darz Bór !!!
 
Jednocześnie informujemy, że kol. Waldemar Ciosek urlopowany z członka PZŁ z powodu choroby przerwał urlopowanie i od 1 kwietnia 2017 r., jest nadal pełnoprawnym członkiem PZŁ i naszego koła.  Cieszymy się kol. Waldemarze, że uporałeś się z chorobą i będziemy dalej wspólnie przeżywać przygody łowieckie. Darz Bór !!!
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS