Komunikat Zarz─ůdu Ko┼éa z dnia 14 lipca 2015

Szanowna Kole┼╝anko, Szanowni Koledzy !!!

Zarz─ůd Ko┼éa informuje, ┼╝e:

1. Protoko┼éy za pobran─ů zwierzyn─Ö i kwoty do zap┼éaty za ni─ů w sezonach 2013/2014 oraz 2014/2015 znajduj─ů si─Ö u skarbnika ko┼éa. Koledzy, kt├│rzy pobrali zwierzyn─Ö na w┼éasny u┼╝ytek powinni skontaktowa─ç si─Ö ze skarbnikiem i dokona─ç wp┼éat wy┼é─ůcznie przelewem na konto ko┼éa.

2. Przypominamy o wpłacie składek na koło za 2015 rok. Wpłat należy dokonywać przelewem (240 zł) na konto koła. Do tej pory składki zapłaciło tylko 15 kolegów.

3. Przypominamy o zdawaniu tuszek upolowanych lis├│w do badania. Tuszki zdajemy do weterynarza p. J. Krafta w Starym Dzierzgoniu zapakowane w worek foliowy.

4. Przypominamy że, można odpracować dniówki przy korowaniu żerdzi u kol. podłowczego.

5. Dnia 15 sierpnia 2015 r. w Kniej├│wce odb─Ödzie si─Ö szkolenie z przepis├│w bezpiecze┼ästwa na polowaniu.┬á Pocz─ůtek godz. 14:00. Po szkoleniu, dla ch─Ötnych, odb─Ödzie si─Ö polowanie na kaczki.

Darz B├│r !!!

Zarz─ůd Ko┼éa

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja ksi─ů┼╝ki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czapli┼äskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwa┼éa XXIV Krajowego Zjazdu Delegat├│w Polskiego Zwi─ůzku ┼üowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Prace gospodarcze przy Kniej├│wce Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 27 Kwiecień 2017 19:50
Rozpocz─Ö┼éy si─Ö prace gospodarcze przygotowuj─ůce nasz─ů Kniej├│wk─Ö do sezonu wiosenno - letniego. Koledzy: Kamil Downarowicz, Micha┼é Downarowicz, Piotr Wi┼Ťniewski opiekuj─ůcy si─Ö Kniej├│wk─ů oraz kandydat kol. Adam Ma┼äkowski spotkali si─Ö na pracach wiosennych.
Po zimie pracy było bardzo dużo. Michał i Piotr najpierw zajęli się wykoszeniem sporej już trawy. Kamil i Adam postanowili obniżyć komin grilla w wiacie.
 

 
 
Obni┼╝enie okapu nad grillem┬á jest konieczne z powodu du┼╝ego dymienia gdy rozpali si─Ö ogie┼ä. Zadanie by┼éo nie┼éatwe a pracami na wysoko┼Ťci zaj─ů┼é si─Ö kol. Piotr Wi┼Ťniewski.
 
 
 
Koledzy wykonali tak┼╝e wiele innych prac porz─ůdkowych. By┼éa to dla nich pracowita sobota.
 
 
 
 
 
 
Koledzy pracowali a ich poczynania obserwowa┼é z zainteresowaniem nasz zaj─ůc "Jedynak", zdziwiony ruchem jaki dawno nie by┼é na Kniej├│wce.
 
 
 
Koledzy opiekuj─ůcy si─Ö Kniej├│wk─ů: Kamil i Micha┼é Downarowicz oraz Piotr Wi┼Ťniewski┬á nie czekali i nie trzeba im by┼éo przypomina─ç o obowi─ůzkach, lecz sami wzi─Öli si─Ö do roboty, zreszt─ů nie pierwszy raz tej wiosny. Do┼é─ůczy┼é do nich kandydat kol. Adam Ma┼äkowski. Dobrze to o nich ┼Ťwiadczy. Darz B├│r !!!
 
 
Zmieniony ( Czwartek, 27 Kwiecień 2017 20:26 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzi─Öki Joomla! Valid CSS