Polowanie zbiorowe 14.11.2015 r.
W sobotę, 14 listopada br. odbyliśmy polowanie w łowisku "Bajdy tor". Prowadzącym był kol. Antoni Downarowicz a honorowym gościem kapelan elbląskich myśliwych ks. Mirosław Masztalerek.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Koła Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Czwartek, 28 Wrzesień 2017 08:50
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Koła odbyło się 24 września 2017 roku w "Kniejówce". Walne Zgromadzenie debatowało nad jedynym tematem - zagrożenia związane z rozprzestrzenianiem się ASF czyli Afrykańskim Pomorem Świń i sposoby przeciwdziałania tej chorobie. Po Walnym odbyliśmy szkolenie z przepisów bezpieczeństwa na polowaniu.
 
 
 
 
Zarząd Koła m.in. zapoznał kolegów z komunikatem Zarządu Okręgowego nr 5 z 1 września 2017 r. i poleceniami Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego ds. Afrykańskiego Pomoru Świń, z  Zarządzeniem  Dyrektora  Generalnego  Lasów  Państwowych  w  sprawie prowadzenia działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się ASF na terenie lasów państwowych, z Zarządzeniem Zarządu Głównego PZŁ Nr 7/2017 dot. zasad postępowania z patrochami pozyskanych dzików  w  wyniku  polowań. W wyniku zaistniałej sytuacji z ASF, Zarząd postanowił zwiększyć ilość polowań zbiorowych w sezonie 2017/2018 i zaapelował do kolegów o zwiększenie polowań indywidualnych na dziki.
 
 
 
 
 
Następną zachętą do zwiększenia odstrzału dzików było podjęcie uchwały zmniejszającej odpłatność dla myśliwego biorącego dzika na własny użytek. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Koła zakończyło się podjęciem uchwały Nr  1/2017.
 
Zmieniony ( Czwartek, 28 Wrzesień 2017 13:04 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS