Zaproszenie na imprezę "Pies w kulturze łowieckiej"
Tematem przewodnim październikowej imprezy będą psy legawe. Gościny, w drugiej edycji naszego pikniku, udzieli nam Koło Łowieckie „Szarak” z Tczewa.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Jubileusz 65 lecia - Bal Myśliwski Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 16 Czerwiec 2019 18:43

O godz. 20:00 spotkaliśmy się ponownie w Zajeździe "Ostoja" by z partnerkami uczestniczyć w Balu Myśliwskim. W progu witaliśmy każdą parę wręczając paniom różę i słodki upominek. Najwyższy i najprzystojniejszy z Zarządu koła kol. Antoni Downarowicz dostąpił tego zaszczytu.

Podczas Balu zabawiał nas swoją muzyką zespół "Blue Band" z Zalewa z uroczą wokalistką. Degustowaliśmy Jubileuszowy tort i wyśmienite jadło. Panie były w pięknych kreacjach a my w ciężkich, jak średniowieczne zbroje, naszych mundurach łowieckich. Specjalnymi gośćmi byli: Pani Halina Szymańska - Płonka z partnerem - myśliwym kol. Adamem Kaczkowskim, Państwo Danuta i Zbigniew Trzaska, Państwo Barbara i Tadeusz Michalak oraz kol. Marek Szot z partnerką Natalią Piecek - wszyscy otrzymali nasze pamiątki.

Zespół muzyczny "Blue Band"

Wokalistka i saksofonista zespołu

 
Pozostali muzycy zespołu
 
 
Tradycją naszego Balu Myśliwskiego jest to, że wręczamy naszym towarzyszkom Medal "Cierpliwa i wyrozumiała żona myśliwego". Medale tym Paniom, które po raz pierwszy były na naszym Balu wręczał prezes kol. Roman Kulpa w towarzystwie podłowczego kol. Mariana Piecek.
 
Medal
 
 
 
 
Medal dla Pani Haliny Szymańskiej - Płonka
 
 
Medale dla Pani Danuty Trzaska i Barbary Michalak
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Po uhonorowaniu  towarzyszek życia myśliwych pojawił się Jubileuszowy tort. Kolega prezes miał na początku Balu dużo pracy. Tym razem musiał wykonać pierwsze cięcie tortu
 
 
 
 
 
 
Po podzieleniu tortu padła komenda "Mundury zdjąć" i rozpoczęły się hulanki na parkiecie, przerywane zakąszaniem pysznego jedzenia, wpartego mrożoną "Żubrówką" 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
               
 
 
 
 
I tak do białego rana. Nie przeszkodziła nam w zabawie nawet burza i chwilowy brak prądu. Obsługa "Ostoi" włączyła agregat prądotwórczy i zabawa trwała dalej.  Było wesoło, było pysznie i było hucznie. Organizatorem Jubileuszu był Zarząd koła, ale chcieliśmy szczególnie podziękować kolegom, którzy bardzo nam pomogli: Przemysław Sinko, Piotr Wiśniewski, Sylwester Babij, Krzysztof Puton, Marek Ściera, Jacek Orlikowski, Adrian Zasowski, Jarosław Borzym. Darz Bór koledzy.
 
Fotografie: kol. Jarosław Borzym
Zmieniony ( Wtorek, 18 Czerwiec 2019 09:17 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS