Nasz kolega polował na Alasce

Mowa tutaj o kol. Piotrze Juchno, który we wrześniu wybrał się na Alaskę. Spędził tam osiem dni na polowaniu, nie wliczając w to przelotów. Ale po kolei. Samolot wystartował z Gdańska, potem przesiadki we Frankfurcie W Niemczech, Seatle w USA i Anchorage na Alasce. Dalej małym samolocikiem do King Salmon - małej osady a stamtąd do bazy myśliwskiej.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Zakończone prace przy chłodniach Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Sobota, 21 Wrzesień 2019 13:20

W kolejną sobotę, 21 września 2019 r., grupa naszych kolegów pracowała przy ogrodzeniu chłodni w Matulach. Dokończono ogrodzenie i zamontowano bramę. Tym razem pracowali, od prawej: kol. Krzysztof Puton, kol. Marek Smoliński, kol. Grzegorz Łepek, kol. Jacek Paluch, kol. Kamil Downarowicz, kol. Marek Ściera, kol. Antoni Downarowicz, kol. Marian Maślanka oraz kol. Marian Piecek. Dziękujemy koledzy. Darz Bór !!!

 

 
Widoczny na fotografii chłopiec to Hubert Paluch, syn naszego myśliwego Jacka Palucha. Fotografię wykonała Oliwia, córka kol. Jacka. To dobry przykład, że dzieci myśliwych popierają zainteresowania ojca i chętnie uczestniczą nawet w takich przedsięwzięciach jak prace gospodarcze myśliwych.

 

Zmieniony ( Sobota, 21 Wrzesień 2019 17:31 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS