Wiosenne prace gospodarcze
Wraz z nastaniem wiosny wznowiliśmy prace gospodarcze na "Kniejówce" i w łowisku. Na "Kniejówce" dosadzaliśmy sadzonki dzikich róż a na poletku "szkółka" dosadzaliśmy topinambur oraz obsadziliśmy poletko drzewami dzikich jabłoni.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Kol. Mariusz Makowski odznaczony Brązowym Medalem Zasługi Łowieckiej Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 28 Czerwiec 2021 09:44
Na stronie internetowej Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego w zakładce Kapituła Odznaczeń Łowieckich, dnia 28 czerwca 2021 r., ukazała się wiadomość że, nasz kol. Mariusz Makowski został odznaczony Brązowym Medalem Zasługi Łowieckiej. Dla przypomnienia - Okręgowa Kapituła Odznaczeń Łowieckich w Elblągu, dnia 7.12.2020 r. wniosek koła o odznaczenie zaopiniowała pozytywnie i przesłała go do Warszawy. Jednak z powodu panującej pandemii dopiero 15 czerwca 2021 r. Kapituła Odznaczeń Łowieckich Zarządu Głównego PZŁ w Warszawie się zebrała, żeby rozpatrzyć wnioski na odznaczenia łowieckie z wszystkich okręgów łowieckich w Polsce.
 
 
Kol. Mariusz Makowski

M.in. wśród nadanych Brązowych Medali Zasługi Łowieckiej figuruje nazwisko kol. Mariusza Makowskiego. Jeszcze nie wiadomo kiedy medal zostanie wręczony ale już dziś gratulujemy kol. Mariuszowi Makowskiemu nadania odznaczenia łowieckiego. Darz Bór !!!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS