Nasz kolega polował na Alasce

Mowa tutaj o kol. Piotrze Juchno, który we wrześniu wybrał się na Alaskę. Spędził tam osiem dni na polowaniu, nie wliczając w to przelotów. Ale po kolei. Samolot wystartował z Gdańska, potem przesiadki we Frankfurcie W Niemczech, Seatle w USA i Anchorage na Alasce. Dalej małym samolocikiem do King Salmon - małej osady a stamtąd do bazy myśliwskiej.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Walne Zgromadzenie Członków Koła Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Niedziela, 09 Czerwiec 2024 11:34
Dnia 8 czerwca 2024 r., w "Kniejówce", odbyliśmy Walne Zgromadzenie Członków Koła. Przybyło na nie 41 myśliwych - członków, jeden rezydent kol. Robert Kałdonek i nasza stażystka kol. Oliwia Paluch.
 
 
Poczet sztandarowy w składzie: kol. Przemek Sinko, kol. Krystian Rutkowski, kol. Łukasz Pskiet
 
 
Wprowadzenie sztandaru
 
 
 
 
Kol. Marek Szot
 
 
Zarząd Koła od lewej: kol. Marian Maślanka - łowczy, kol. Antoni Downarowicz, kol. Roman Kulpa - prezes, kol. Bartosz Michalski - sekretarz
 
 
 
 
 
 
 
Po wysłuchaniu sprawozdań Zarządu Koła (prezesa, łowczego, podłowczego, skarbnika, Komisji Rewizyjnej) odbyły się głosowania nad przyjęciem sprawozdań i absolutorium dla poszczególnych członków Zarządu. Głosowano "za" jednomyślnie. W związku z tym, że w okresie sprawozdawczym rezygnacje z pełnienia swoich funkcji w Zarządzie koła, z powodów choroby, złożyli: kol. Andrzej Czapliński - sekretarz  koła i kol. Marian Piecek - podłowczy, dokonano wyborów uzupełniających. Walne  Zgromadzenie wybrało na sekretarza koła kol. Bartosza Michalskiego a na podłowczego kol. Mariusza Kuba.
 
 
 
 
 
 
Podjęto stosowne uchwały regulujące działalność koła. Ustalono m.in. wysokość składki członkowskiej na koło w wys. 500,0  zł rocznie. Następnie wyprowadzono sztandar i zakończono Walne Zgromadzenie Członków  Koła. W imieniu Zarządu koła prezes kol. Roman Kulpa zaprosił wszystkich uczestników na wspólny obiad do Zajazdu "Ostoja" w Przezmarku. Darz Bór.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Fotografie: kol. Dariusz Kondracki
 
 
Zmieniony ( Niedziela, 09 Czerwiec 2024 14:40 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS