Polowanie integracyjne kół łowieckich powiatu sztumskiego
Po raz kolejny koła łowieckie powiatu sztumskiego rozpoczęły sezon polowań zbiorowych polowaniem integracyjnym. Rozpoczęto 24 października 2015 r. od opolowania dwóch miotów u nas, następne dwa w "Darz Borze" Sztum i zakończenie w KŁ. "Cyranka" ze Sztumu.
 

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja ksi─ů┼╝ki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czapli┼äskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwa┼éa XXIV Krajowego Zjazdu Delegat├│w Polskiego Zwi─ůzku ┼üowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Inwentaryzacja zwierzyny grubej Drukuj
Wtorek, 21 Luty 2012 20:51

Nadle┼Ťnictwo Susz zarz─ůdzi┼éo na dzie┼ä 20 lutego 2011 r. inwentaryzacj─Ö zwierzyny grubej w obwodach ┼éowieckich wszystkich k├│┼é ┼éowieckich le┼╝─ůcych na terenie Nadle┼Ťnictwa.

 

Nasze ko┼éo mia┼éo inwentaryzowa─ç zwierzyn─Ö metod─ů p─Ödze┼ä w siedmiu miotach. W charakterze obserwator├│w uczestniczyli my┼Ťliwi, kt├│rzy liczyli p─Ödzon─ů zwierzyn─Ö. Nagank─Ö zabezpieczy┼éo Nadle┼Ťnictwo.

Zarz─ůd wyznaczy┼é koleg├│w do inwentaryzacji. Na zbi├│rce stawi┼éo si─Ö 18 my┼Ťliwych. By┼éo 8 naganiaczy i 3 le┼Ťnik├│w, kt├│rzy koordynowali inwentaryzacj─Ö.

My┼Ťliwi rozstawieni po linii mieli liczy─ç zwierzyn─Ö ze swojej prawej strony i wyniki podawa─ç le┼Ťnikowi i naszemu ┼éowczemu kochanemu zarazem - kol. Marianowi Ma┼Ťlanka.

W wyrywkowo wybranych 7 miotach naliczono: 14 jeleni, 54 sarny i 51 dzików. Należy zatem domniemywać, że w następnych, niepędzonych miotach zwierzyna także była i nie jest wcale tak źle, zwłaszcza z dzikami.

Zmieniony ( Wtorek, 21 Luty 2012 20:53 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzi─Öki Joomla! Valid CSS