Bal Myśliwski 2015 r.

Jesteśmy już po dorocznym Balu Myśliwskim. W sobotę, 31 stycznia 2015 r., spotkaliśmy się w lokalu "Finezja" w Dzierzgoniu. Do tańca przygrywał nam zespół "Takt Band" z Susza, pod kierownictwem Jana Kawickiego i była to jedna z lepszych kapel, która u nas ostatnio na balu grała. Dobre jedzenie, świetna kapela i fajny nastrój sprawiły, że Bal Myśliwski był bardzo udany.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Nasi Koledzy odznaczeni podczas OKRĘGOWEGO HUBERTUSA w Elblągu Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Piątek, 06 Listopad 2015 21:01
OKRĘGOWY HUBERTUS odbył się jak zawsze 3 listopada 2015 r. w Elblągu. W tym roku zaczęto mszą hubertowską w elbląskiej Katedrze. Uczestniczył w niej nasz poczet sztandarowy w składzie, kol.kol.: Wojciech Puton - sztandarowi oraz Andrzej Piecek i Mariusz Kuba - przyboczni. Poza tym obecni byli koledzy: Marian Maślanka, Marian Piecek, Dariusz Harasimowicz oraz Andrzej Czapliński.
Mszę św. koncelebrował kapelan elbląskich myśliwych ks. Mirosław Masztalerek w towarzystwie księży myśliwych. Było 15 pocztów sztandarowych i grał ZMM "Hubertus".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na część oficjalną przeniesiono się do Biblioteki Elbląskiej, gdzie po okolicznościowych przemówieniach zostały wręczone medale i odznaczenia.
 
 
 
 
 
Przemawia prezes EORŁ kol. Jan Kantypowicz
 
 
 
 
 
Łowczy okręgowy kol. Wieńczysław Tylkowski za chwilę ogłosi decyzję Kapituły Odznaczeń Naczelnej Rady Łowieckiej.
 
 
Miło nam poinformować że, kolega Marian Piecek został uhonorowany Złotym Medalem Zasługi Łowieckiej a jego syn kol. Andrzej Piecek Brązowym Medalem Zasługi Łowieckiej. Aktu dekoracji dokonali: prezes EORŁ kol. Jan Kantypowicz oraz wiceprezes EORŁ kol. Roman Markowicz.
 
 
 
Kol. Marian Piecek
 
 
Kol. Andrzej Piecek
 
 
Swoje medale przyznała też Kapituła Medalu Za Zasługi Dla Łowiectwa Elbląskiego Okręgu PZŁ. Medal otrzymał nasz kolega Dariusz Harasimowicz z rąk kol. Zdzisława Rutkowskiego - Mistrza Kapituły i kol. Bolesława Szatrańskiego - Kanclerza Kapituły.
 
 
Kol. Dariusz Harasimowicz
 
 
 
 
 
 
Nami medaliści. Od lewej, kol.kol.: Marian Piecek, Dariusz Harasimowicz i Andrzej Piecek
 
 
Potem odbyła się biesiada myśliwska
 
 
 
 
 
Od święta naszego Patrona rozpoczyna się sezon polowań zbiorowych. Patrona uczciliśmy godnie i czekamy na oznaki wdzięczności z Jego strony podczas polowań. Naszym medalistom gratulujemy. Darz Bór !!!
Zmieniony ( Piątek, 06 Listopad 2015 22:05 )
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS