Nasi kandydaci zdali egzamin łowiecki

Z przyjemnością informujemy że, nasi Kandydaci koledzy: Dariusz Rybiński i Piotr Wiśniewski pomyślnie zdali egzamin łowiecki. Egzamin zdali bardzo dobrze i nie mieli żadnych problemów z rozwiązaniem testu pisemnego, zdaniem egzaminu strzeleckiego i zdaniem egzaminu ustnego.

Koło Łowieckie Knieja

w Starym Dzierzgoniu

Reklama
Reklama
Kamienie Wilhelma
Internetowa wersja książki "Kamienie Wilhelma" Andrzeja Czaplińskiego.

Kraina Wiecznych Łowów

Odeszli do Krainy ...
Księżyc i Słońce
Czasy wschodu i zachodu Słońca oraz wschodu, zachodu i górowania Księżyca w centrum Polski.
Statut PZŁ
Uchwała XXIV Krajowego Zjazdu Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego z dnia 16 lutego 2019 roku
Przegląd Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej – Sierakowice 2021 Drukuj
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 12 Lipiec 2021 11:45
Dnia 10 lipca 2021 r. (sobota) odbył się XVI Kaszubski Przegląd Sygnałów i Muzyki Myśliwskiej. W tym roku Przeglądowi nie towarzyszył coroczny Festiwal Kultury Łowieckiej KNIEJA, a same przesłuchania odbyły się w formie hybrydowej. W siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Sierakowicach zaprezentowali się reprezentanci Technikum Leśnego w Warcinie, KŁ Kulik, KŁ Sokół, KŁ Knieja Stary Dzierzgoń, KŁ Żuraw Kościerzyna, ZSM Jantar, Nadleśnictwa Cewice, Nadleśnictwa Choczewo, a także reprezentanci GOK Sierakowice. Zdalnie natomiast udział brali członkowie Stowarzyszenia DERKACZ, KŁ Leśnik, Jeleń, Ruczaj, oraz Nadleśnictwa Okonek i Łosie.
 
 
Kol. Marek Szot - pierwszy z prawej
 
Jako reprezentant naszego koła wziął udział Przeglądzie kol. Marek Szot. Z tego powodu nie mógł uczestniczyć w Walnym Zgromadzeniu Członków Koła, które odbyło się również 10 lipca 2021 r. ale godnie reprezentował KŁ. Knieja w Starym Dzierzgoniu na Kaszubach zajmując drugie miejsce w kategorii województw i czwarte miejsce w ogólnej klasyfikacji solistów klasy B czyli klasy średniozaawansowanych. Gratulujemy kol. Markowi Szotowi. Darz Bór !!!
 
 
 
Była to kolejna edycja tego konkursu, który co roku ściąga do Sierakowic pasjonatów muzyki myśliwskiej z północnej części kraju. W zeszłym roku ze względu na sytuację epidemiczną przegląd został odwołany, w tym roku zaś odbył się w formule hybrydowej.
 

Część uczestników indywidualnych zaprezentowała się na żywo, część wystąpiła zdalnie w czasie rzeczywistym, zaś zespoły przesyłały gotowe, wcześniej przygotowane nagrania.
 
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack

Stworzone dzięki Joomla! Valid CSS